Chiptuningu eesmärk on anda sõidukile juurde väändemomenti ja võimsust võimalikult kiirelt ja suhteliselt odavalt.

Chiptuninguga reeglina paranevad sellised omadused nagu sõiduki kiirendusdünaamika ja sõidumugavus. Tarbesõidukite, traktorite ja töömasinate puhul kõige olulisem on väändemomendi suurendamine ning sellega kaasnev kütusekulu vähendamine ja töövõimekuse suurendamine. Professionaalselt teostatud ümberprogrammeerimine teostatakse alati mootori juhtajust väljaloetud originaalse tarkvara alusel.

Antud töö sisaldab reeglina järgmist protsessi - auto originaal seisukorras testisõit ja elektrooniline diagnostika, originaalse tarkvara väljalugemine, tarkvara muutmine, juhtaju programmeerimine uue tarkvaraga, ümberprogrammeeritud sõiduki testimine. Kõik see töö võtab reeglina aega 3-4 tundi.

Millist tulemust võib chiptuningult oodata?

Turbo ülelaadega bensiini- ja diiselmootoritel on võimalik saada kuni 15-25% väändemomendi ja võimsuse kasvu, osadel sõidukitel veelgi rohkem POWER chiptuninguga. Vabalthingavate (ilma turbo või kompressor ülelaadeta) mootorite puhul on kasv reeglina 5-10%. Kõikide mootorite puhul on võimalik parandada kütusekulu.

Teostame chiptuningut sõiduautodele, kaubikutele, veokitele, bussidele, traktoritele ja masinatele, mootorratastele, paatidele ja vesijettidele. Detailsema info leidmiseks oma sõiduki kohta palun kasutage meie otsingumootorit. Juhul kui Teie sõidukit ei ole meie nimekirjades, palun võtke meiega ühendust.

Chiptuningut pakume 3 versioonis: Optimal, Power ja Eco.

Samuti teostame eri programmeerimisi, selliseid nagu - DPF, EGR, Immo, sisselaske pöördklapide, veakoodide, AdBlue, Vmax, DSG käigukastide programmeerimised. Põhjalikuma ülevaate saamiseks mine siia.