Meie peamine eesmärk on kliendi rahulolu ja seepärast me anname 14 päevase nn rahulolu garantii chiptuningule ja seadistusele. Kui klient pole täielikult rahul tulemusega, siis selle perioodi vältel võib klient pöörduda tagasi ning me teeme vajalikud tarkvara uuendused tasuta või vajadusel taastame originaalse tarkvara ja tagastame makstud raha 100% ulatuses. Säilitame kindlalt kõik kliendi andmed oma andmebaasides, et saaks vajadusel taastada originaali või teha täiendavaid muutusi eelnevalt tuunitud failidele. Tehtud failidele anname igavese garantii.

Teisalt peab klient ise hoolitsema, et sõiduk oleks heas tehnilises korras ja elektroonika töötaks ilma vigadeta ennem, kui tullakse tõstma lisavõimsust chiptuninguga. Tehniliselt mitte töökorras sõidukil chiptuning reeglina soovitud tulemust ei anna. Meie ei anna garantiid ühelegi auto osale või agregaadile, kuid lubame, et teeme seadistusi arvestades mehaanilisi ohutuid piire.

Mõningatel juhtudel võivad ametlikud margi esindused teha tarkvara uuenduse korralise hoolduse käigus. Sel juhul kirjutatakse mootori juhtajusse uusim originaal tarkvara, mis tähendab seda et eelnevalt tehtud tuning tarkvara kirjutatakse üle ning see on kadunud. Me teeme tuningu uuendatud tarkvarale tasuta, kuid nendel ajutüüpidel mis on vaja programmeerimiseks avada küsime 50eur lisatasu.

Me ei saa garanteerida, et ametlik esindus ei tühista garantiid, kui avastab et sõidukil on teostatud chiptuning. Seetõttu soovitame uutel garantiilistel autodel kasutada võimsuse tõstmiseks lisamooduleid.