Eelkõige tuleb enne teda võtta dušš. Arst määrab kompuutertomograafia või vaagnaelundite ultraheli, et välistada patoloogiad, mis on vastunäidustused ükskõik millisele tehnikale. Palling peatati põhjusel, mida Reeglis 14 ei ole loetletud.

Kuidas suurendada liikme 5 cm 2 kuud

Kuid kõigepealt tuleb teada, miks peenise verevarustus on häiritud. Sellest sõltub ravimeetodite valik. Erektsiooni all mõista, kuidas on suurendatud phalluse maht ja suurendage selle kõvadust.

MatchPlay 3-kuuline üksikmänguturniir

Seksuaalse erutusega täidetakse isasorgani õõnsate kehade õõnsused verega, see kõveneb soovitud olekusse. Nõrk erektsioonifunktsioon põhjustab kehas häireid, sageli korraga mitu rikkumist. Nii et teil on vaja põhjalikku uuringut, mis näitab, miks on meeste tervisega probleeme. Peenise halva verevoolu põhjused võivad olla erinevad: meeste reproduktiivsüsteemi infektsioonid ja põletikud, nagu prostatiit ja uretriit; hüpertensioon, ateroskleroos, suhkurtõbi, kõrge kolesteroolitase, mis põhjustab peenise vasokonstriktsiooni; vanusega seotud muutused hormonaalses seisundis; neerude ja maksa patoloogiad, mis rikuvad veresoonte tooni; depressioon, stress ja närvipinge; psühhogeensed probleemid - peamiselt kogenematusest ja enesekindluse puudumisest, kui inimene on partneri ees keeruline, kardab ta ebaõnnestuda; istuv eluviis, mis viib vere stagnatsioonini; alatoitumus vt toitumisalane kasvukasvajarasvumine; krooniline väsimus, unetus; Parem on uurimine ja ravi androloogile - arstile, kes tegeleb meessuguelundite patoloogiatega.

Võib osutuda vajalikuks konsulteerida teiste spetsialistidega: kardioloog, endokrinoloog, uroloog, psühhoterapeudi, seksterapeut. Peamine asi ei ole probleemi ees karta. Georgy V. Siis mu naine tellis El Macho tilka ja koos temaga hakkasid kõik meetodid andma tulemusi palju kauem, paari kuu pärast ei kadunud liige 5 minuti pärast seksi, kuid see võttis aega vähemalt tund! Seda saab teha erinevalt, tänapäeval pakub meditsiin erinevaid võimalusi. Kõige radikaalsem neist on operatsioon.

Kuid see on äärmuslik meede, kui teised meetodid, mis on healoomulised, pole aidanud. Harjutused loodete parandamiseks Kõikidele inimestele on üsna lihtne kasutada harjutusi, et parandada peenise verevoolu. Harjutus nr 1: stardipositsioon Kuidas suurendada liikme 5 cm 2 kuud püsti sirge, käed pea taga, jalad veidi lahti; teha 40 ringikujulist suunda paremale, seejärel vasakule.

Harjutus nr 2: võtke algasend - sirge sirge, käed vabalt paigutatud piki keha; rütmilise muusika all tõstke vahelduvalt oma põlvi üles, vajutades neid nii palju kui võimalik kõhule; jalutage kohapeal sel viisil minutit. Harjutus nr 3: lähtepositsioon - seljata sirge, painutage põlvi veidi; teostada kohapeal liikumisi, ilma et varbad põrandast ära rebiksid; Esiteks, treeningu kestus on 1 minut, siis kiirust saab kiirendada ja täitmise aega suurendada.

Harjutus nr 4: võtke lähtepositsioon - valetage selja taha, painutage põlvi, pange jalad põrandale, venitage käed keha poole; täitke aeglane vaagnapiir üles nii kõrgele kui võimalik; hoidke selles asendis vähemalt 10 sekundit, seejärel laske vaagna alla; Proovige seda treeningut teha 10 korda. Harjutus nr 5: pingutage perineumi lihaseid küünte ja päraku vahelveendudes, et lihaselised lihased on lõdvestunud; harjutus peaks toimuma vähemalt 30 korda. Salvid ja tabletid Farmaatsiaturg pakub laia valikut ravimeid, mis parandavad meessugude verevarustust.

Lõppude lõpuks on ime ravimid, mis lahendavad nõrga erektsiooni õrna probleemi, korralik nõudlus. Ta võttis magic pillid - ja hästi tehtud, peaaegu kangelane voodis. Kuid mehed ei tohiks eirata olulist asjaolu - stimuleerimisvahendid toimivad ajutiselt.

Ja põhjus, mis põhjustas suguelundite nõrga verevoolu, on lahendamata. Registreerige iseenesest stimulaatorid, isegi kõige populaarsemad, vähemalt riskantsed.

Arstiga konsulteerimine ei ole üldse üleliigne. Lisaks võivad teatud ravimite võtmiseks olla kroonilised haigused vastunäidustatud. Kõige tõhusam ja tõestatud - El Macho langeb. Võite kasutada pihustit M Neil on sarnane tegutsemispõhimõte, tegevusaegade erinevus ja kasutatavad vastunäidustused: Cialis on efektiivne umbes 36 tundi, kuid seda ei soovitata südamikele ja hüpertensiivsetele patsientidele.

Levitra toimib päeva jooksul, tal on minimaalsed kõrvaltoimed. Yohimbe-põhised ravimid on efektiivsed, kuid võivad suurendada survet ja põhjustada agressiivsust. Eemaldage oma dieeti praetud ja soolased toiduained, kiirtoit ning ka suitsetamine ja alkohol, sest nad pärsivad meeste seksuaalset funktsiooni. Ma pole kunagi uskunud, et koori kasutamist Mis suurendab liikme kasvu suurendada selle liikme suurust, oli sellise teabega üsna skeptiline, mu naine nägi, et sellepärast olen ma ebakindel ja veenis mind selle koorma tellimuse tõttu.

Tulemus ei olnud kaua tulemas. Tuleb märkida, et laienemine koor isassuguorgani sisaldab spetsiaalseid ensüüme, mis on parim viis mõjutada kudede peenise, nad teevad neid elastsemaks, mis aitab suurendada peenise nii pikkus ja girth. According tootja Nõukogu liikme suurendatakse kogu kursuse taotluse umbes cm!

Ja see ei ole halb tulemus — see kinnitab rahul customers. You saab osta ametliku poe, tellimisel. Ümbermõõdu aeg ei tohiks ületada 3 sekundit ja ühe treeningu ajal tuleks liigutuste arvu sajast ületada. Alates teisest kuni neljanda kuuni saate haardumist tugevdada: löök muutub intensiivsemaks ja tehnikat kohandatakse sõltuvalt peenise seisundist. Nüüd Kuidas suurendada liikme 5 cm 2 kuud rutiin järgmine: tööta kaks päeva, puhka kolmandal. Liikumise suurus suureneb ni korraga. Samuti suureneb üheks venitamiseks eraldatud aeg - kuni 4 sekundit.

Viiendaks kuuks on teie peenis juba harjunud regulaarse treenimisega - on aeg sellele suurem koormus anda. Nüüd saate treenida kuni 3 päeva järjest kohustusliku päevase pausiga. Haarde kestus selles etapis ulatub 6 sekundini. Kõik soovitused ei tühista ühte kuldreeglit: ületreenimine tähendab enda kahjustamist.

Jälgige oma peenist tähelepanelikult. Valulikud aistingud on kindel märk, et olete ületöötatud ja tegevus tuleb katkestada. Haarake peenisest ja pigistage seda veidi alusest. Pärast peopesa mööda pagasiruumi jooksmist pea juurde jõudmist. Seda liikumist tuleks korrata kuni 3 korda - kuni erutus on.

Kui olete saavutanud poole püstituse, voldige vasaku käe pöial ja nimetissõrm. Pange peenis saadud rõngasse, hoides seda kindlalt aluses. Venitage peenis allapoole, veendudes, et erektsioon ei suureneks. Pärast peopesa muutmist ja jätkake venitamist, mõjutades kogu peenise pinda, välja arvatud pea ots. Tehke veel sada liigutust.

Kogu treeninguks peaks kuluma kuni 10 minutit. Erektsiooni korral on haarde suurendamine või lühike paus lubatud. Teine tund toimub määrde abil. Lõdvestunud peenisele kantakse veepõhine määrdeaine või kreem: katke see kogu peenise pikkusega alusest peaotsani. Seejärel jätkake rütmilise sirutusega allapoole, käitudes pöidla ja nimetissõrmega.

Käed vahetuvad jälle. Enne erutuse tekkimist peaksid liikumised olema pehmed, pärast mida on vaja haardumist tugevdada. Liikumist korratakse kuni korda, järk-järgult suurendades ni ühe treeningu jooksul. Ilma määrdeta võtke peenisest kinni ja tõmmake nahk pea poole, vältides libisemise liigutusi ja järk-järgult survet. Proovige peenise alust ja keskosa eraldi stimuleerida.

Kui tunnete valu, katkestage õppetund ja jätkake seda päeva jooksul. Parim võimalus on kasutada määret. Märgistamise eelised ja kahju Kas igapäevases treenimises on mõtet?

Sildistamine: mis ähvardab meeste "lüpsmist"

Kui teete kõik õigesti, leiab preemia oma kangelase pärast kuulist püsivat käsitsi stimuleerimist: Peenis suureneb mitte ainult pikkuses, vaid ka mahus. Sa saavutad kindla kivi ja stabiilse püstituse. Regulaarne treenimine aitab vältida suguelundite paigalseisu.

1. Kiilaks saamiseks ei ole üldse vaja kogu loetletud põhjuste komplekti.
  2. Kui kiiresti su juuksed kasvavad? - Esiletõstmine
  3. Mis suurus peenis poiss on 9 aastat vana
  4. Sildistamine: mis ähvardab meeste "lüpsmist" - Tüsistused
  5. Suurendada liikme cm

Märgistamiskahjustus on seotud liigse koormusega. Sageli viivad algajad end kurnatuse juurde, ignoreerides häiresignaale - valu ja ebamugavustunne. Kui kiiresti jelqing tulemusi annab Kas peenis kasvab kangekaelsel lüpsmisel? Peenise silmatorkav suurenemine leidis aset: näiteks Californias harjutas araabia tehnika väljavalitu vähem kui aasta - selle aja jooksul kasvas tema peenis sentimeetrini.

See juhtum on siiski vaid erand reeglist. Keskmine tulemus on päevaste tundide kasv 3—7 cm aastas. Peenise suurendamine jelqingi harjutustega on võimalik.

Probleem on selles, et selle ohtliku tehnika omadused ei võimalda märkimisväärset efekti saavutada ja vajavad pikka koolitust. Jah, ja Jelkas pole algajatele kohta - "lüpsmise" kunst tuleb ära õppida ja oskus tuleb nädalate või isegi kuudega. Neile, kes soovivad palju kiiremini "suureks kasvada", on veel üks võimalus - spetsiaalsete kanderaamide ehk pikendite kasutamine, millest räägime hiljem.

Põhjusteks on simulaatorite ja manuaaltehnikate kombineerimisega saavutatud kombineeritud efekt. Pikenduse ohutus ja tõhusus võimaldab seda kasutada koos kanderaami ja pumbaga. Kanderaamide kasutamine viib omakorda peenise kasvu kiirenemiseni ja muudab "semu" Liikme suurus 25. hiiglaseks. Kogemustega nupers kinnitavad: käegakatsutavad tulemused on saavutatavad - sa lihtsalt tahad.

Kui NUP lubas simulaatoreid kasutada ilma igapäevase märgistamiseta. Arvatakse, et ei tasu kasutada tehnikaid, mis Kuidas suurendada liikme 5 cm 2 kuud "lüpsmist", Juliat ja kanderaamidega klammerdumist - ületreenimise oht on suur. Juht 4. Kas punkti mängimise ajal võib mängija kasutada rohkem kui ühte reketit? Kas mängija võib paluda, et vastase väljakupoolel olev pall eemaldatakse väljakult?

Jah, kuid mitte sel ajal, kui pall on mängus. Mängijat segatakse Kui mängijat segavad löögi sooritamisel välised asjaolud, mida ta ei saa kontrollida, peale püsitakistuste, siis mängitakse punkt ümber, väljaarvatud juhtudel, mis toodud Reeglis Pealtvaataja jäi mängijale ette ja seetõttu viimase löök ebaõnnestub.

Kas mängija võib nõuda punkti ümbermängimist? Kui vaid kohtuniku arvates segasid asjaolud, mida ta ei kontrolli, väljaarvatud püsitakistused väljakul või väljaku seisukord. Mängijat segatakse nagu kirjeldatud juhus 1 ja pukikohtunik peatab mängu. Pallija oli pallinud ühe korra ja teinud pallinguvea. Kas tal on õigus kahele pallingule? Kui pall on mängus, mängitakse reeglite järgi ümber punkt, mitte ainult löök. Kas mängija võib nõuda punkti ümbermängimist Reegli 25 järgi põhjusel, et ta mõtles, et vastast segati ja seetõttu ei oodanud palli?

Kas löök on määrustepärane, kui pall põrkab õhus vastu teist palli? Punkt mängitakse ümber. Kui aga teine pall sattus õhku mängija tahtliku tegevuse tagajärjel, siis lähtub pukikohtunik reeglist Pall mängitakse ümber.

Kui aga pukikohtuniku arvates ekslik hüüe ei muutnud mängu käiku ja kumbagi mängijat ei seganud, siis jääb kehtima viimane otsus. Esimene palling oli viga ja foonist tagasipõrkav pall segas vastuvõtjat teise pallingu vastuvõtul. Kas vastuvõtja võib nõuda pallingu ümbermängimist? Kui tal oli varem võimalus pall väljakult ära korjata ja ta ei kasutanud seda, siis ei ole tal õigust nõuda pallingu ümbermängimist. Kui liikumatu objekt oli väljakul enne palli mängupanemist, on löök määrustepärane.

Kui ta sattus sinna pärast palli mängupanemist, mängitakse punkt ümber. Kui pall tabab väljakul või selle kohal liikuvat objekti, siis mängitakse punkt ümber. Juht 8. Esimene palling oli viga, teine õige. Kohtunik peatab mängu Reegli 25 järgi või sellepärast, et ei näinud palli. Kas pallijal on üks Kuidas suurendada liikme 5 cm 2 kuud kaks pallingut?

Pallinguviga tühistatakse. Seis setis Mängija mängijadkes esimesena võidab kuus geimi, võidab seti, kui tal on vähemalt kahegeimine edu vastase ees.

Setti mängitakse niikaua, kuni selline edu on saavutatud.

Kiiret lõõpmängu tie-break võib kasutada selle Reegli punktis a toodud tavalise süsteemi asemel, kui nii otsustati ja teatati enne kohtumise algust. Kiire lõppmängu geim mängitakse järgmiselt: Üksikmäng Mängija, kes esimesena võidab seitse punkti, võidab geimi ja seti, kui ta seejuures juhib vähemalt kahepunktilise vahega. Seisu loetakse numbriliselt kuni kuni kiire lõppmängu geimi lõpuni.

Mängija, kelle kord on pallida, on pallija esimese punkti mängimisel. Tema vastane on pallija teise ja kolmanda punkti mängimisel ning seejärel mängijad pallivad vaheldumisi kumbki kaks korda järjest kuni saabub geimi võitja. Pallitakse vahelduvalt kas paremast või vasakust pallimise tsoonist, alustades paremalt.

Kui pallija pallib ekslikult valest pallimise tsoonist ja seda ei märgata, jäävad kõik mängitud punktid kehtima, viga pallimise tsooni valikul parandatakse kohe pärast selle avastamist.

Mängijad vahetavad väljakupooli iga kuu punkti järel ja kiire lõppmängu geimi järel. Pallide vahetamisel arvestatakse kiire lõppmängu geimi ühe geimina.

Kui pallide vahetus peaks toimuma kiire lõppmängu geimi alguses, siis lükatakse see edasi kuni järgmise seti teise geimini. Paarismäng Paarismängus rakendatakse samu reegleid kui üksikmängus. Seejärel pallib iga mängija kaks punkti järjest samas järjekorras kui varem selles setis, kuni geimi ja seti võitjad on selgunud.

Pallingu vaheldumine Mängija paarismängus paarkelle kord oli pallida esimesena kiire lõppmängu geimis, on vastuvõtja järgneva seti esimeses geimis. Kas juba mängitud punktid kehtivad? Kui viga avastati enne palli mängupanemist teise punkti mängimiseks, siis esimene punkt kehtib, aga viga parandatakse kohe.

Kui viga avastati pärast palli mängupanemist teise punkti mängimiseks, siis mängitakse kiire lõppmängu geim. Kui viga avastati pärast palli mängupanemist teise punkti mängimiseks, Kuidas suurendada liikme 5 cm 2 kuud jätkatakse tavalise seti mängimist. Kiire lõppmängu geimis, kas üksik- või paarismängus, pallib mängija väljaspool järjekorda.

Kas muudetud pallimise järjekord jääb kehtima kuni geimi lõpuni? Kui mängija on juba lõpetanud oma pallimise korra, jääb geimi lõpuni kehtima muudetud pallimise järjekord. Kui viga avastatakse enne pallimise korra lõppu, siis mängitud punktid jäävad kehtima, pallimise järjekorra viga aga parandatakse kohe. Maksimaalne settide arv Kohtumises on maksimaalne settide arv viis; või kui naised osalevad, siis kolm. Kohtunike tegevus väljakul Kui kohtumisele on määratud pukikohtunik, siis on tema otsused lõplikud.

Kui võistlusele on määratud peakohtunik ja tema poole apelleeritakse pukikohtuniku otsuse peale võistlusmääruste tõlgendamise küsimustes, siis on peakohtuniku otsused lõplikud. Kui pukikohtunikule on abiks määratud kohtunikud joonekohtunikud, võrgukohtunik, jalavea kohtunikudsiis on nende otsused fakti küsimuses lõplikud, väljaarvatud juhul, kui pukukohtuniku arvates kohtunik tegi ilmse vea, mispuhul pukikohtunikul on õigus muuta kohtuniku otsus või lasta punkt ümber mängida.

Kui kohtunik ei suuda otsustada, siis peab ta sellest kohe pukikohtunikule märku andma, kes seljuhul otsustab ise.

Kui pukikohtunik ei suuda otsustada fakti küsimuses, siis laseb ta palli ümber mängida. Peakohtunik võib oma äranägemisel igal ajal kohtumise katkestada pimeduse, väljaku seisundi või ilmaolude tõttu. Kõikide katkestatud kohtumiste jätkamisel kehtib katkestamise hetke punktide seis ja pooled, kui ainult peakohtunik ja mängijad ühehäälselt ei otsusta teisiti.

Pukikohtunik palub punkti ümber mängida, mängija aga kinnitab, et punkti ei pea ümber mängima. Pähklid - kõigi meeste vitamiinide ja ainete, mis suurendavad testosterooni sünteesi, allikas. Mereannid - looduslikud afrodisiaakumid, samuti tsingi allikad, mis tõstab testosterooni taset ja meeste seksuaalset Kuidas suurendada liikme 5 cm 2 kuud.

Rohelised - eriti spinat, seller, petersell, mis suurendavad ka testosterooni ja parandavad üldist tervist. Heaks seksuaalfunktsioonide stimulaatoriks peetakse taimeõlisid, taimeteesid, aga ka värsket tumedat šokolaadi, marju, köögivilju ja puuvilju.

Ärge unustage masturbeerimist Masturbeerimine pole ainult viis iseseisvalt nautimiseks ja tühjendamiseks, vaid ka konkreetne harjutus peenise pikkuse venitamiseks. Peenise suurendamiseks vajate: määrige peenisele kreemi või õli; seejärel soojendavad massaaži abil kuded; mees peab saavutama maksimaalse erektsiooni; kahest sõrmest peate tegema rõnga, mis teeb väikese survega alt ülespoole liikumise; protsess peab tingimata lõppema ejakulatsiooni ja täieliku seksuaalse vabanemisega.

Kui mehel ei õnnestu ärrituda, võib partner või erootiliste maalide vaatamine teda selles protsessis aidata. Masturbatsioon peaks olema perioodiline, mitte asendama mehe täielikku seksuaalelu. See võib tuua ainult meeldivaid aistinguid, ebamugavusi ja valu - see on lõpetamise põhjus. Taimse ravi eelised Kõige sagedamini ei ole ravimtaimede leidmine keeruline, neid müüakse peaaegu igas apteegis.

Ja neil, kes külas elavad, on asi veelgi lihtsam. Üldiselt saavad nad vajalikke ürte tasuta koguda igal heinamaal või põllul.

Suurendada liikme 5-7 cm

Need, kes tunnevad tõsist huvi traditsioonilise meditsiini vastu, peavad ravimtaimi kahjutuks. Taimne ravim on kõige ohutum viis meeste reproduktiivorgani suurendamiseks. Suguelundite piirkonna kiire suurenemine neile, kes joovad ravimtaimede infusiooni, ei toimi. Kuid siis saate püsiva efekti.

Spetsialistid nõustavad: kuidas kodus peenist ilma kreemi, salvide ja tablettideta suurendada?

Järeldus Tegelikult pole peenise suuruse suurendamine kodus ilma operatsiooni ja arstideta mitte müüt, vaid reaalsus ja vaevarikka töö tulemus. Mees peab valima ülalkirjeldatud tehnikate komplekti, seejärel järgima regulaarselt kõiki soovitusi, jälgima toitumist ja elustiili. Te ei tohiks oodata kiireid ja muljetavaldavaid tulemusi, kuna ainult plastiline kirurgia ja kirurgia, kuid mitte konservatiivsed meetodid, võivad saadaolevate parameetrite suurenemist ületada cm. Kuidas liiget mõne sentimeetri võrra suurendada?

Meditsiinistatistika kohaselt on iga kolmas mees rahul oma peenise suurusega. Seetõttu pöördub üha enam inimesi arstide poole palvega soovitada head meetodit, mis võimaldab teil suguelundite pinda vähemalt paar sentimeetri võrra suurendada.

Me mõistame, kuidas parandada vereringet vaagna

Tänapäeval on falli pikendamiseks 2 cm või rohkem palju võimalusi. Kuid igal neist on oma nüansid, mille tundmine aitab saavutada häid tulemusi. Milline on peenise normaalne pikkus? Vaatamata sadadele arvamusküsitlustele, mis on läbi viidud naiste ja meeste seas erinevates maailma paikades, on võimatu leida kesktee ja Kuidas suurendada liikme 5 cm 2 kuud küsimusele, kui suur on tugevama soo suguelundite piirkond.

Ameerika Ühendriikides ja Venemaal peaks nende arvates optimaalne pikkus olema vähemalt 17 sentimeetrit, kuid näiteks Suurbritannias on see arv madalam ja umbes 15 cm. Ekspertide sõnul mõjutavad faali suurust mitmed tegurid, mida võib pidada normaalseks: mõlema partneri esteetilised eelistused; vagiina laius naisel mida kitsam auk, seda vähem oluline on mehe peenise suurus seksis ; võime kasutada oma "väärikust".

Viimane punkt on eriti oluline, kuna põhimõtteliselt ei mõjuta peenise pikkus naudingu astet, mida naine tunneb intiimsuse protsessis. Teadlased on juba ammu ümber lükanud müüdi, et tüdruk võib saada tugeva ja erksa orgasmi ainult siis, kui tema partneril on suur suguelund. Tegelikult on naise tupp tundlik vaid cm sügavuses, nii et väike liige võib viia oma väljavalitu ekstaasi. Kõik sõltub voodis oleva väljavalitu meisterlikkusest. Kuidas liiget kodus suurendada vähemalt 5 sentimeetri võrra Kui mees siiski ei taha kuulata arstide arvamust ja otsustas, et tal on siiski vaja peenist kasvatada, siis saab ta kasutada mitmeid kodus pakutavaid meetodeid: Igal neist meetoditest on oma puudused ja eelised, nii et enne valiku tegemist peate nende kohta rohkem teada saama.

Riistvara tehnika Meditsiinivarustuse poest või sekspoest leiate palju seadmeid, mis aitavad kodus suurendada teie "väärikust" kuni 20 cm. Neist kõige kuulsamaks ja populaarsemaks aastate jooksul peetakse vaakumlaiendaja Proextender Vacuum. Seade on pumba kujul. Ta "imeb" peenise pead ja tõmbab selle spetsiaalsete kolbide abil, mille alus toetub häbemepiirkonnale.

Relvaseadus (lühend - RelvS)

Selles asendis peaks mees kulutama umbes minutit. Protseduuride arv pole piiratud.

Proextender Vacuumi puudused on järgmised: tõenäosus, et veresooned purustatakse peenise pea õrna naha all; verevalumite ilmnemine suguelunditele; ebamugavustunne protseduuri ajal; pikaajalise kasutamise vajadus. Pikendaja positiivsed omadused olid see, et see annab häid tulemusi kuu jooksul suureneb peenis umbes 3 cm ja on üsna odav. Lisaks saate soovi korral osta vaakumpumba jaoks pehmeid ja elastseid vooderdisi, mis vähendavad vigastusi ja tagavad verevalumite puudumise. Kuid tasub meeles pidada, et neid tuleks pärast pikenduse iga kasutamist muuta, mis on mõnevõrra kulukas.