Oleme ametlik TurboMotors`i partner Eestis. Pakume kõrgekvaliteedilist remonti ja uute turbokompressorite müüki nii bensiini-, kui diiselmootoritega sõidukitele.

Tavaliselt teostame turbo remondi 2-3 päevaga ning levinumate mudelite puhul saab pakkuda  ka eelnevalt täieliku taastatuse läbinud vahetusfondi turbosid. TurboMotors`i ladu on väga suur ning sisaldab enamlevinud turbotootjate (Garrett, Borg Warner, Holset, Schwitzer, Mitsubishi, Toyota, IHI jt) remondiks vajaminevaid osi ja komponente. Remondiks kasutatakse ainult kvaliteetseid turuliidrite toodetuid varuosi.

Teie turbo taastamine täpse hinnakalkulatsiooni saame anda peale turbokompressori täieliku kontrolli ja defekteerimist. Kontroll ja hinnakalkulatsiooni tegemine on tasuta. Orienteeruv sõiduauto turbo remondi hind jääb vahemikku 200-300eur + KM juhul, kui remont ei nõua turbokompressori võlli või korpuste vahetust.

Teostatud töödele, paigaldatud komponentidele ja detailidele ning uutele turbokompressoritele anname garantii 1 aasta ilma läbisõidu piiranguta. Garantii eelduseks on sõiduki tehniliste vigade parandus ennem taastatud turbo paigaldust, reeglitepärane paigaldus, sõiduki hooldus välpadest kinni pidamine.

Lisaks turbokompressorite taastamisele pakume ka turbode nö tuningut, mille käigus on võimalik paigaldada suurem kompressori ja/või turbiini ratas, turbo tootlikuse tõstmiseks. Tuningut on võimalik teha nii töökorras turbodele, kui ka kombineerida remondiga.

Turbokompressorite remont on väga keeruline protsess nin sisaldab järgmist:
1. esmane kontroll, osandamine ja mitmetasemeline puhastus
2. inspektsioon, mõõtmised ja hinnang
3. vahetamist vajavate uute komponentide ja osade valik
4. komponentide ja osade vajalikud balanseerimised
5. keskosa (CHRA) komplekteerimine
6. keskosa (CHRA) balanseerimine (Turbotechnics VSR MK-3 pingis)
7. lõplik turbokompressori komplekteerimine ja töö kontroll
8. pakendamine

Koos taastatud turboga anname kliendile kaasa individuaalse kaardi balanseerimise graafikuga ja garantiitingimustega. Samuti võimalikud turbo rikete põhjused ning paigalduse juhendi.